Anasayfa / Keyif Sepeti / Osmanlı Torunları

Osmanlı Torunları

Gerçek Osmanlı Torunları

Son yıllarda halkın bir kısmının “Biz Osmanlı Torunuyuz” söylemlerine, haykırışlarına şahit olmaktayız. Osmanlı hiç kuşkusuz bizimdir ve bizler de Osmanlıyız ve bunun ile gurur duyuyoruz. Ancak bizler Osmanlı torunu değiliz. Osmanlı bir aile imparatorluğuydu, bir hanedanlıktır. Osmanlının torunlarının tamamı ya Abd ya da Avrupa da yaşıyor.

Nükleer teknolojiyi elinde bulunduran, Güneş sistemindeki diğer gezegenlere koloni kurma projeleri yapan devletlerin arasın da Ülkemizde hala bir grubun komik diyemeyeceğimiz bir durumda ata, deveye binerek Moskovayı, Şamı istila edebileceğini düşünmesi, bu tür ciddi ciddi pozlar vermesi inanın toplumun diğer kısmı için çok acı verici olsa gerek.

Öz Hakiki Osmanlı Torunları

Osmanlının hükmü ve saygınlığı Birinci dünya savaşı sonunda Vahdettinin İstanbulun anahtarını törenle İngilizlere teslim ettiği an bitmiştir. Israrla Osmanlı geri gelecek diye beklentisi olanlar”Bırakın Atatürkçülüğü Osmanlı gibi düşünün” diyen Avrupa ve Abd nin birer maşası olduğunun farkındalarmı? Emin olun yabancı devletler bunu diyerek bizim çok ama çok iyiliğimizi istiyorlar değilmi?

Biz Göktürküz, Biz Selçukluyuz, Biz Osmanlıyız ve Biz Türkiye Cumhuriyetiyiz. Türkiye Cumhuriyetini yıkmaya çalışan, yıkılmasını isteyen, Devletimizi yıkıp şeriatı getirmeye çalışan herkes birer vatan hainidir. Kim ki Türkiye Cumhuriyetini yıkmaya çalışıyor Selçukluyu yıkmaya çalışıyor demektir, Osmanlıyı yıkmaya çalışıyor demektir.

Ülkemizi yıkmaya çalışanların bölücü terör örgütlerinden hiç bir farkı yoktur. Onlarda devletimizi yıkmaya çalışıyor, bölücü örgütlerde. Hepsinin ortak amacı Türkiye Cumhuriyetini yıkmaktır. Yüce Türk milleti bu vatan hainlerine bugüne kadar müsaade etmedi bundan sonrada asla ve asla müsaade etmeyecektir.

 

 

Hakkında keyifsepetigeyik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir