Anasayfa / Firmalar / Oğul Kutu Ambalaj Sanayi

Oğul Kutu Ambalaj Sanayi

KUTU-KARTON-AMBALAJ-MUKAVVA

1994 yılından beri faaliyet gösteren üretim tesislerimizde, Sizlerin istemiş olduğu her ebatta baskılı veya baskısız,yapıştırma veya dikişli, klasik veya kesimli kutu, mukavva vb. ürünler numuneside hazırlanarak, sizlerinde onayı alınmak sureti ile seri üretime geçilmektedir.
Sipariş Vermek Ve Bilgi Almak İçin Telefon Numaralarımızı Veya Aşağıda Yazılı Mail Adresimizi Tıklayarak Bize Ulaşabilirsiniz.

Ekonomik Ve Kaliteli, Zamanında Teslimat İlkelerimizle Sizlere hizmette uzun yıllar.
Güleryüzlü, kaliteli, işinde eğitimli kadromuz ve saha elamanları sayesinde sizde referanslarımızdaki gibi aldığı hizmetten son derece memnun olmak isterseniz,tek yapmanız gereken bizi aramak ve ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak

Evden eve nakliyat sektörünün vazgeçilmezleri arasında bulunan karton kutular, ürünlerin yerleştirildiği ve taşıma işlemleri esnasında çevreden olumsuz olarak etkilenmemesini sağlayan harika bir üründür. Oğul Kutu Ambalaj’ın ürün pörtföyü arasında ciddi bir yere sahip olan karton tamamen teknolojik makinalarla üretilir ve müşterinin istediği özelliklerde adrese teslim olarak sunulur.

İster kişisel, ister kurumsal; karton koli ile alakalı olarak her türlü sorununuza çözüm arayışı içerisindeyseniz mutlaka Oğul Kutu Ambalaj ile iletişime geçmelisiniz. İletişim sayfasından bize nasıl ulaşabileceğiniz ile ilgili bilgi alabilir, yine sitenin anasayfası üzerinden çeşitli ürünlerle alakalı olarak bilgi alabilirsiniz.

TEL : 0212 612 1091 / 0212 6129001

http://ogulkutu.tripod.com/

Hakkında keyifsepetigeyik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir